Vill du börja spela handboll? - Klicka här för att komma till informationen
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
JANUARI 2019
 
18
18:00
fre
18:00    
Domare, Gottsundahallen
Domare » 
Uppsala HK F 04 S - Skånela IF
  -      
18
18:00
fre
18:00    
F04 södra, Gottsundahallen
Uppsala HK F 04 S - Skånela IF  -      
18
20:00
fre
20:00    
Herrar - senior, Sparbankshallen Rimbo
HK Roslagen - Uppsala HK  -      
18
20:00
fre
20:00    
Herrar - junior, Sparbankshallen Rimbo
HK Roslagen - Uppsala HK  -      
19
11:35
lör
11:35    
F04 södra, Smedshagshallen
Spånga HK 2 - Uppsala HK  -      
19
12:15
lör
12:15    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Huddinge HK 2
  -      
19
12:15
lör
12:15    
F06 norra, Svandammshallen
Uppsala HK - Huddinge HK 2  -      
19
13:15
lör
13:15    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 07 N - Skånela IF
  -      
19
13:15
lör
13:15    
F07 Norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 07 N - Skånela IF  -      
19
14:15
lör
14:15    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Årsta AIK HF 2
  -      
19
14:15
lör
14:15    
F06 norra, Svandammshallen
Uppsala HK - Årsta AIK HF 2  -      
19
15:15
lör
15:15    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Skånela IF - Bålsta IF
  -      
19
16:00
lör
16:00    
Damer - senior, Tiundaskolan
HK Uppsala - Forsbacka IK/SKTirfing  -      
19
16:00
lör
16:00    
Damer - senior, Hackstahallen
Åkersberga HK - Uppsala HK  -      
19
16:15
lör
16:15    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Årsta AIK HF 2 - Huddinge HK 2
  -      
19
16:45
lör
16:45    
F05 södra, Silverdalshallen
Sollentuna HK - Uppsala HK  -      
19
16:50
lör
16:50    
F05 norra, Vallenhallen
Borlänge HK - Uppsala HK F 05  -      
19
17:15
lör
17:15    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 07 N - Bålsta IF
  -      
19
17:15
lör
17:15    
F07 Norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 07 N - Bålsta IF  -      
19
18:00
lör
18:00    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK F 16 - Edsbyns IF HF
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P06, Guifhallen
P06 » 
HK Cliff - Uppsala HK
  -      
20
12:00
sön
12:00    
P06, Guifhallen
P06 » 
Eskilstuna Guif IF - Uppsala HK
  -      
20
12:20
sön
12:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Skå IK
  -      
20
12:20
sön
12:20    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK - Skå IK
  -      
20
14:00
sön
14:00    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK P06 - HK Roslagen
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P05, Tiundaskolan
P05 » 
Uppsala HK - HK Roslagen
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P06, Tiundaskolan
P06 » 
Uppsala HK P06 - HK Roslagen
  -      
20
14:20
sön
14:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Skå IK - Åkersberga HK
  -      
20
14:30
sön
14:30    
Upsala IF - HK Uppsala  -      
20
14:30
sön
14:30    
Herrar - junior, Stenhagens K-Centrum
Upsala IF - HK Uppsala  -      
20
16:00
sön
16:00    
F05 norra, Gångsätrahallen
Lidingö SK 2 - Uppsala HK 2  -      
20
16:00
sön
16:00    
Herrar - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Lidingö SK  -      
20
16:00
sön
16:00    
Herrar - junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Lidingö SK  -      
20
16:20
sön
16:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Åkersberga HK
  -      
20
16:20
sön
16:20    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK - Åkersberga HK
  -      
20
18:00
sön
18:00    
Damer - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - HK Roslagen  -      
20
18:00
sön
18:00    
Dam Junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - HK Roslagen  -      
20
18:30
sön
18:30    
A-flick, Alsikehallen
A-flick » 
Uppsala HK - AIK
  -      
 
22
18:10
tis
18:10    
P04, Silverdalshallen
P04 » 
Sollentuna HK - Uppsala HK
  -      
22
20:00
tis
20:00    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK F 04 S - Bålsta IF
  -      
22
20:00
tis
20:00    
F04 södra, Tiundaskolan
Uppsala HK F 04 S - Bålsta IF  -      
26
09:00
lör
09:00    
P04, Enköping IH A-hall
P04 » 
Enköpings HF 05 - Uppsala HK P 04
  -      
26
10:00
lör
10:00    
F06 södra, Gustavsbergs sporthall
 
Uppsala HK -   -      
26
11:00
lör
11:00    
P07, Vikingahallen B
P07 » 
Skånela IF P10 - Uppsala HK P 07
  -      
26
12:30
lör
12:30    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - Lidingö SK
  -      
26
12:40
lör
12:40    
P08 södra, Vikingahallen B
Skånela IF P10 - Uppsala HK P 08 S  -      
26
13:45
lör
13:45    
Herrar - senior, Fyrishov B
Uppsala HK - Gimonäs Umeå IF  -      
26
13:45
lör
13:45    
Herrar - junior, Fyrishov B
Uppsala HK - Gimonäs Umeå IF  -      
26
14:00
lör
14:00    
A-pojk, Gottsundahallen
A-pojk » 
Uppsala HK - IK Bolton
  -      
26
14:20
lör
14:20    
P07, Vikingahallen B
P07 » 
Spånga HK - Uppsala HK
  -      
26
14:30
lör
14:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK 2 - Skå IK
  -      
26
14:30
lör
14:30    
F05 norra, Svandammshallen
Uppsala HK 2 - Skå IK  -      
26
15:10
lör
15:10    
P07, Vikingahallen B
P07 » 
Uppsala HK P 07 - Uppsala HK P 08 S
  -      
26
15:10
lör
15:10    
P08 södra, Vikingahallen B
Uppsala HK P 07 - Uppsala HK P 08 S  -      
26
15:15
lör
15:15    
A-pojk, Gottsundahallen
A-pojk » 
Uppsala HK 2 - Vassunda IF
  -      
26
15:30
lör
15:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Skånela IF
  -      
26
15:30
lör
15:30    
F07 Norra, Svandammshallen
Uppsala HK - Skånela IF  -      
26
16:00
lör
16:00    
Damer - senior, Fyrishov B
Uppsala HK - Bollstanäs SK  -      
26
16:00
lör
16:00    
P06, Norrtälje Sportcentrum
P06 » 
HK Roslagen - Uppsala HK P06
  -      
26
16:00
lör
16:00    
P07, Vikingahallen B
P07 » 
Skånela IF - Uppsala HK
  -      
26
16:20
lör
16:20    
A-flick, Skuruhallen
A-flick » 
Älta IF - Uppsala HK
  -      
26
16:30
lör
16:30    
Domare, Gottsundahallen
Domare » 
Uppsala HK - Täby HBK 2
  -      
26
16:30
lör
16:30    
P04, Gottsundahallen
P04 » 
Uppsala HK - Täby HBK 2
  -      
26
17:00
lör
17:00    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - Bodens BK HF
  -      
27
10:00
sön
10:00    
P06, Vallentuna Sporthall
P06 » 
Skuru IK - Uppsala HK
  -      
27
11:00
sön
11:00    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - Lugi HF 1
  -      
27
12:00
sön
12:00    
P06, Vallentuna Sporthall
P06 » 
Uppsala HK - Åkersberga HK
  -      
27
12:30
sön
12:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F06 N - Skånela IF
  -      
27
12:30
sön
12:30    
Domare, Gottsundahallen
Domare » 
Uppsala HK F 05 - Vassunda IF
  -      
27
12:30
sön
12:30    
F05 norra, Gottsundahallen
Uppsala HK F 05 - Vassunda IF  -      
27
13:30
sön
13:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F08/09 Ö - Uppsala HK F 08 S
  -      
27
13:30
sön
13:30    
F08 södra, Svandammshallen
Uppsala HK F08/09 Ö - Uppsala HK F 08 S  -      
27
13:30
sön
13:30    
F08/09 östra, Svandammshallen
Uppsala HK F08/09 Ö - Uppsala HK F 08 S  -      
27
14:00
sön
14:00    
Domare, Gottsundahallen
Domare » 
Uppsala HK - Huddinge HK 3
  -      
27
14:00
sön
14:00    
F04 södra, Gottsundahallen
Uppsala HK - Huddinge HK 3  -      
27
14:00
sön
14:00    
P06, Vallentuna Sporthall
P06 » 
Vallentuna HK - Uppsala HK
  -      
27
14:10
sön
14:10    
F05 södra, Torvalla Träningshall
Handens SK - Uppsala HK  -      
27
14:20
sön
14:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Skånela IF - Vassunda IF F13
  -      
27
14:40
sön
14:40    
Herrar - senior, Tiundaskolan
HK Uppsala - HK Lif Blå  -      
27
14:40
sön
14:40    
Herrar - junior, Fyrishov B
HK Uppsala - HK Lif Blå  -      
27
15:20
sön
15:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 08 S - Rimbo HK Roslagen F10
  -      
27
15:20
sön
15:20    
F08 södra, Svandammshallen
Uppsala HK F 08 S - Rimbo HK Roslagen F10  -      
27
15:30
sön
15:30    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - IFK Nyköping
  -      
27
15:30
sön
15:30    
A-pojk, Tiundaskolan
A-pojk » 
Uppsala HK P 16 - HK Roslagen
  -      
27
16:10
sön
16:10    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F06 N - Vassunda IF F13
  -      
27
17:00
sön
17:00    
Herrar - senior, Gottsundahallen
Uppsala HK - Vallentuna HK  -      
27
17:00
sön
17:00    
Herrar - junior, Gottsundahallen
Uppsala HK - Vallentuna HK  -      
27
17:10
sön
17:10    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F08/09 Ö - Rimbo HK Roslagen F10
  -      
27
17:10
sön
17:10    
F08/09 östra, Svandammshallen
Uppsala HK F08/09 Ö - Rimbo HK Roslagen F10  -      
27
19:15
sön
19:15    
Damer - senior, Alsikehallen
Vassunda IF - HK Uppsala  -      
 
29
19:00
tis
19:00    
F06 norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 06 N - Vassunda IF F13  -      
29
20:30
tis
20:30    
Damer - senior, Fyrishov B
HK Uppsala - HK Rosers  -      
FEBRUARI 2019
 
02
10:15
lör
10:15    
F06 södra, Huddingehallen
Lidingö SK - Uppsala HK  -      
02
11:40
lör
11:40    
P04, Gångsätrahallen
P04 » 
Lidingö SK - Uppsala HK
  -      
02
11:45
lör
11:45    
F06 södra, Huddingehallen
Huddinge HK 2 - Uppsala HK  -      
02
12:20
lör
12:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Lidingö SK
  -      
02
12:20
lör
12:20    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK - Lidingö SK
  -      
02
13:20
lör
13:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P06 - Bålsta IF P12
  -      
02
13:20
lör
13:20    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK P06 - Bålsta IF P12
  -      
02
14:20
lör
14:20    
A-pojk, Västertorpshallen
A-pojk » 
IF Swithiod HK - Uppsala HK 2
  -      
02
14:30
lör
14:30    
F05 södra, Maserhallen, Borlänge
Borlänge - Uppsala HK  -      
02
16:20
lör
16:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Westermalms IF HK
  -      
02
16:20
lör
16:20    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK - Westermalms IF HK
  -      
02
16:45
lör
16:45    
A-pojk, Bergvretens Sph
A-pojk » 
Enköpings HF - Uppsala HK
  -      
02
17:00
lör
17:00    
F05 södra, Maserhallen, Borlänge
Uppsala HK - Härnösands HK  -      
02
17:20
lör
17:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P06 - Rosersbergs IK
  -      
02
17:20
lör
17:20    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK P06 - Rosersbergs IK
  -      
03
09:00
sön
09:00    
P06, Liljeholmshallen 1
P06 » 
Hammarby IF HF - Uppsala HK
  -      
03
09:30
sön
09:30    
F05 södra, Maserhallen, Borlänge
Uppsala HK - Eskilstuna GUIF IF  -      
03
09:40
sön
09:40    
F05 norra, Sollentuna Sporthall
Sollentuna HK 3 - Uppsala HK 2  -      
03
10:00
sön
10:00    
P09 norra, Rosershallen
Rosersberg mfl - Uppsala HK  -      
03
10:40
sön
10:40    
P06, Liljeholmshallen 1
P06 » 
Uppsala HK - Sannadals SK
  -      
03
12:00
sön
12:00    
A-pojk, Bergvretens Sph
A-pojk » 
Enköpings HF - Uppsala HK P 16
  -      
03
12:00
sön
12:00    
F05 södra, Maserhallen, Borlänge
Spånga HK - Uppsala HK  -      
03
12:00
sön
12:00    
P08 södra, Norrtälje Sportcentrum
HK Ceres Norrtälje - Uppsala HK P 08 S  -      
03
12:20
sön
12:20    
F06 norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 06 N - Enköpings HF F12  -      
03
13:20
sön
13:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 07 N - Bollstanäs SK
  -      
03
13:20
sön
13:20    
F07 Norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 07 N - Bollstanäs SK  -      
03
14:20
sön
14:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 06 S - Enköpings HF F12
  -      
03
14:20
sön
14:20    
F06 södra, Svandammshallen
Uppsala HK F 06 S - Enköpings HF F12  -      
03
16:00
sön
16:00    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - Sollentuna HK
  -      
03
16:20
sön
16:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 06 N - Uppsala HK F 06 S
  -      
03
16:20
sön
16:20    
F06 norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 06 N - Uppsala HK F 06 S  -      
03
16:20
sön
16:20    
F06 södra, Svandammshallen
Uppsala HK F 06 N - Uppsala HK F 06 S  -      
03
16:30
sön
16:30    
Damer - senior, Maserhallen
Borlänge HK - Uppsala HK  -      
03
17:20
sön
17:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 07 N - Fjärdhundra SK F07
  -      
03
17:20
sön
17:20    
F07 Norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 07 N - Fjärdhundra SK F07  -      
03
17:30
sön
17:30    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK P 04 - Vassunda IF 05
  -      
03
17:30
sön
17:30    
P04, Tiundaskolan
P04 » 
Uppsala HK P 04 - Vassunda IF 05
  -      
03
18:45
sön
18:45    
P05, Alsikehallen
P05 » 
Vassunda IF - Uppsala HK
  -      
 
05
20:40
tis
20:40    
Herrar - senior, Skanstullshallen
IK Bolton - Uppsala HK  -      
05
20:40
tis
20:40    
Herrar - junior, Skanstullshallen
IK Bolton - Uppsala HK  -      
06
20:15
ons
20:15    
Damer - senior, Hallstaviks Sporthall
Hallsta HF - HK Uppsala  -      
09
10:00
lör
10:00    
F07 Norra, Silverdalshallen
Hammarby IF HF 2 - Uppsala HK  -      
09
11:25
lör
11:25    
F08/09 östra, Storvreta sporthall A
Rosersbergs IK F08 - Uppsala HK F08/09 Ö  -      
09
11:30
lör
11:30    
F07 Norra, Silverdalshallen
Sollentuna HK - Uppsala HK  -      
09
12:20
lör
12:20    
F08/09 östra, Storvreta sporthall A
Storvreta Handbollsklubb - Uppsala HK F08/09 Ö  -      
09
12:30
lör
12:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - HK Silwing/Troja
  -      
09
12:30
lör
12:30    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK - HK Silwing/Troja
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Spånga HK 2
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P04, Tiundaskolan
P04 » 
Uppsala HK - Spånga HK 2
  -      
09
14:00
lör
14:00    
Damer - senior, Fyrishov B
Uppsala HK - Lidingö SK  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herrar - senior, Vallentuna Sporthall
Vallentuna HK - Uppsala HK  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herrar - junior, Vallentuna Sporthall
Vallentuna HK - Uppsala HK  -      
09
14:15
lör
14:15    
A-pojk, Tiundaskolan
A-pojk » 
Uppsala HK 2 - Åkersberga HK 2
  -      
09
14:30
lör
14:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Huddinge HK
  -      
09
14:30
lör
14:30    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK - Huddinge HK
  -      
09
15:45
lör
15:45    
A-pojk, Tiundaskolan
A-pojk » 
Uppsala HK - Åkersberga HK
  -      
10
08:30
sön
08:30    
P09 norra, Vikingahallen
Skånela mfl - Uppsala HK  -      
10
11:45
sön
11:45    
A-flick, Västertorpshallen
A-flick » 
Sannadals SK - Uppsala HK
  -      
10
12:10
sön
12:10    
F04 södra, Eriksdalshallen
Hammarby IF HF 2 - Uppsala HK  -      
10
13:00
sön
13:00    
F08 södra, Vikingahallen B
Enköpings HF - Uppsala HK F 08 S  -      
10
13:10
sön
13:10    
P05, Käppalahallen
P05 » 
Lidingö SK - Uppsala HK
  -      
10
13:15
sön
13:15    
Herrar - senior, Gransäterskolan
Bålsta IF - Uppsala HK  -      
10
13:15
sön
13:15    
Herrar - junior, Gransäterskolan
Bålsta IF - Uppsala HK  -      
10
14:00
sön
14:00    
F08 södra, Vikingahallen B
Skånela IF - Uppsala HK F 08 S  -      
10
14:15
sön
14:15    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK 2 - Spånga HK 2
  -      
10
14:15
sön
14:15    
F05 norra, Tiundaskolan
Uppsala HK 2 - Spånga HK 2  -      
10
15:00
sön
15:00    
F05 södra, Gustavsbergs Sporthall
Gustavsbergs IF HK - Uppsala HK  -      
10
15:30
sön
15:30    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Sollentuna HK
  -      
10
15:30
sön
15:30    
P06, Tiundaskolan
P06 » 
Uppsala HK - Sollentuna HK
  -      
10
17:00
sön
17:00    
A-pojk, Tiundaskolan
A-pojk » 
Uppsala HK P 16 - Bålsta IF
  -      
10
18:30
sön
18:30    
Damer - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Sollentuna HK  -      
10
18:30
sön
18:30    
Dam Junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Sollentuna HK  -      
10
18:40
sön
18:40    
Herrar - senior, Alsikehallen
Vassunda HK - HK Uppsala  -      
10
18:40
sön
18:40    
Herrar - junior, Alsikehallen
Vassunda HK - HK Uppsala  -      
 
12
19:00
tis
19:00    
F06 norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 06 N - Skånela IF  -      
12
20:00
tis
20:00    
P04, Irstahallen
P04 » 
VästeråsIrsta HF P05:1 - Uppsala HK P 04
  -      
15
20:00
fre
20:00    
A-pojk, Alsikehallen
A-pojk » 
Vassunda IF - Uppsala HK P 16
  -      
16
lör
00:00    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Huddinge HK 2
  -      
16
lör
00:00    
P04, Tiundaskolan
P04 » 
Uppsala HK - Huddinge HK 2
  -      
16
12:30
lör
12:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Årsta AIK HF 2
  -      
16
12:30
lör
12:30    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK - Årsta AIK HF 2
  -      
16
12:45
lör
12:45    
F05 norra, Ulriksdalshallen
AIK 2 - Uppsala HK 2  -      
16
13:30
lör
13:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Sollentuna HK
  -      
16
13:30
lör
13:30    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK - Sollentuna HK
  -      
16
13:45
lör
13:45    
Herrar - senior, Fyrishov B
Uppsala HK - Sollentuna HK  -      
16
13:45
lör
13:45    
Herrar - junior, Fyrishov B
Uppsala HK - Sollentuna HK  -      
16
14:00
lör
14:00    
A-flick, Lugnets Sporthall A
A-flick » 
Edsbyns IF HF - Uppsala HK F 16
  -      
16
14:00
lör
14:00    
A-pojk, Gottsundahallen
A-pojk » 
Uppsala HK 2 - Spånga HK
  -      
16
14:00
lör
14:00    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - IK Bolton
  -      
16
14:00
lör
14:00    
F05 södra, Tiundaskolan
Uppsala HK - IK Bolton  -      
16
15:00
lör
15:00    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Täby HBK
  -      
16
15:00
lör
15:00    
F04 södra, Tiundaskolan
Uppsala HK - Täby HBK  -      
16
15:00
lör
15:00    
F05 norra, Gransäterskolan
Bålsta IF - Uppsala HK F 05  -      
16
15:30
lör
15:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Vassunda IF
  -      
16
15:30
lör
15:30    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK - Vassunda IF
  -      
16
15:45
lör
15:45    
A-flick, Lugnets Sporthall A
A-flick » 
Falu HK - Uppsala HK F 16
  -      
16
16:00
lör
16:00    
Herrar - senior, Fyrishov B
HK Uppsala - Bålsta IF  -      
16
16:00
lör
16:00    
Herrar - junior, Fyrishov B
HK Uppsala - Bålsta IF  -      
17
12:20
sön
12:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Kungsängens SK
  -      
17
12:20
sön
12:20    
F07 Norra, Svandammshallen
Uppsala HK - Kungsängens SK  -      
17
13:30
sön
13:30    
A-pojk, Tiundaskolan
A-pojk » 
Uppsala HK - HK Silwing/Troja
  -      
17
14:15
sön
14:15    
Damer - senior, Sollentuna Sporthall
Sollentuna HK - Uppsala HK  -      
17
14:20
sön
14:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Lidingö SK
  -      
17
14:20
sön
14:20    
F07 Norra, Svandammshallen
Uppsala HK - Lidingö SK  -      
17
15:00
sön
15:00    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - Täby HBK
  -      
17
15:20
sön
15:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Åkersberga HK
  -      
17
15:20
sön
15:20    
F06 södra, Svandammshallen
Uppsala HK - Åkersberga HK  -      
17
16:30
sön
16:30    
Damer - senior, Tiundaskolan
HK Uppsala - HF SIF  -      
17
16:30
sön
16:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P 04 - Skånela IF
  -      
17
16:30
sön
16:30    
P04, Svandammshallen
P04 » 
Uppsala HK P 04 - Skånela IF
  -      
17
18:30
sön
18:30    
Herrar - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - IF Swithiod HK  -      
17
18:30
sön
18:30    
Herrar - junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - IF Swithiod HK  -      
 
21
19:30
tor
19:30    
F04 södra, Sollentuna Sporthall
Sollentuna HK - Uppsala HK  -      
23
12:00
lör
12:00    
P06, Smedshagshallen
P06 » 
IFK Tumba HK - Uppsala HK
  -      
23
14:00
lör
14:00    
P06, Smedshagshallen
P06 » 
Spånga HK - Uppsala HK
  -      
23
14:30
lör
14:30    
A-flick, Skärholmshallen
A-flick » 
Stockholmspolisens IF HF - Uppsala HK
  -      
23
14:45
lör
14:45    
Damer - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Alfta GIF HF  -      
23
16:45
lör
16:45    
Herrar - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - IF Swithiod HK  -      
23
16:45
lör
16:45    
Herrar - junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - IF Swithiod HK  -      
24
14:40
sön
14:40    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK F 16 - Hällbo IF/Arbrå
  -      
24
16:00
sön
16:00    
Herrar - senior, Norrtälje Sportcentrum
HK Ceres Norrtälje - HK Uppsala  -      
24
16:00
sön
16:00    
Herrar - junior, Norrtälje Sportcentrum
HK Ceres Norrtälje - HK Uppsala  -      
24
17:00
sön
17:00    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK F 16 - Arbrå HK /Hällbo
  -      
MARS 2019
 
02
10:00
lör
10:00    
Domare, Enköping IH A-hall
Domare » 
Enköpings HF 04 - Uppsala HK P 04
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P04, Enköping IH A-hall
P04 » 
Enköpings HF 04 - Uppsala HK P 04
  -      
02
14:00
lör
14:00    
Herrar - senior, Östra Gymnasiet
Skogås HK - Uppsala HK  -      
02
14:00
lör
14:00    
Herrar - junior, Östra Gymnasiet
Skogås HK - Uppsala HK  -      
02
15:45
lör
15:45    
Damer - senior, Tiundaskolan
HK Uppsala - HF Rimbo  -      
03
16:00
sön
16:00    
Damer - senior, Smedshagshallen
Spånga HK - Uppsala HK  -      
03
18:00
sön
18:00    
Herrar - senior, Smedshagshallen
Spånga HK - Uppsala HK  -      
03
18:00
sön
18:00    
Herrar - junior, Smedshagshallen
Spånga HK - Uppsala HK  -      
03
18:30
sön
18:30    
Damer - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Vallentuna HK  -      
03
18:30
sön
18:30    
Dam Junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Vallentuna HK  -      
 
07
19:50
tor
19:50    
F04 södra, Gransäterskolan
Bålsta IF - Uppsala HK F 04 S  -      
09
09:30
lör
09:30    
F06 norra, Enköpings IH B-hall
Enköpings HF F12 - Uppsala HK F 06 N  -      
09
10:00
lör
10:00    
Domare, Gransäterskolan
Domare » 
Bålsta IF - Uppsala HK F08/09 Ö
  -      
09
10:00
lör
10:00    
Domare, Hackstahallen
Domare » 
Åkersberga HK - Uppsala HK
  -      
09
10:00
lör
10:00    
F08/09 östra, Gransäterskolan
Bålsta IF - Uppsala HK F08/09 Ö  -      
09
10:00
lör
10:00    
P04, Hackstahallen
P04 » 
Åkersberga HK - Uppsala HK
  -      
09
10:30
lör
10:30    
F06 norra, Enköping IH A-hall
Uppsala HK F 06 N - Vassunda IF F12  -      
09
11:00
lör
11:00    
Domare, Gransäterskolan
Domare » 
Skånela IF - Uppsala HK F08/09 Ö
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F08/09 östra, Gransäterskolan
Skånela IF - Uppsala HK F08/09 Ö  -      
09
11:15
lör
11:15    
Domare, Nacka Bollhall
Domare » 
Uppsala HK - Vassunda IF
  -      
09
11:15
lör
11:15    
F06 södra, Nacka Bollhall
Uppsala HK - Vassunda IF  -      
09
12:15
lör
12:15    
Domare, Tallbackaskolan
Domare » 
AIK - Uppsala HK
  -      
09
12:15
lör
12:15    
Domare, Ulriksdalshallen
Domare » 
AIK - Uppsala HK
  -      
09
12:15
lör
12:15    
F05 södra, Ulriksdalshallen
AIK - Uppsala HK  -      
09
12:15
lör
12:15    
F07 Norra, Tallbackaskolan
AIK - Uppsala HK  -      
09
12:30
lör
12:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - HK Cliff
  -      
09
12:30
lör
12:30    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK - HK Cliff
  -      
09
12:45
lör
12:45    
Domare, Nacka Bollhall
Domare » 
Skuru IK 2 - Uppsala HK
  -      
09
12:45
lör
12:45    
F06 södra, Nacka Bollhall
Skuru IK 2 - Uppsala HK  -      
09
12:50
lör
12:50    
Domare, Vikingahallen B
Domare » 
Skånela IF 11 - Uppsala HK P 07
  -      
09
12:50
lör
12:50    
P07, Vikingahallen B
P07 » 
Skånela IF 11 - Uppsala HK P 07
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Damer - senior, Alfta Sporthall
Alfta GIF HF B - HK Uppsala  -      
09
13:00
lör
13:00    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Lidingö SK
  -      
09
13:00
lör
13:00    
F04 södra, Tiundaskolan
Uppsala HK - Lidingö SK  -      
09
13:35
lör
13:35    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Kungsängens SK 2
  -      
09
13:35
lör
13:35    
P05, Svandammshallen
P05 » 
Uppsala HK - Kungsängens SK 2
  -      
09
13:45
lör
13:45    
Domare, Tallbackaskolan
Domare » 
Täby HBK - Uppsala HK
  -      
09
13:45
lör
13:45    
F07 Norra, Tallbackaskolan
Täby HBK - Uppsala HK  -      
09
14:10
lör
14:10    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK P 04 - HK Roslagen
  -      
09
14:10
lör
14:10    
P04, Tiundaskolan
P04 » 
Uppsala HK P 04 - HK Roslagen
  -      
09
14:30
lör
14:30    
A-pojk, Slottshallen
A-pojk » 
Tyresö Handboll - Uppsala HK
  -      
09
15:30
lör
15:30    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - Skuru IK 2
  -      
09
15:40
lör
15:40    
A-pojk, Slottshallen
A-pojk » 
Tyresö Handboll 2 - Uppsala HK 2
  -      
09
15:45
lör
15:45    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK 2 - Kungsängens SK 2
  -      
09
15:45
lör
15:45    
F05 norra, Svandammshallen
Uppsala HK 2 - Kungsängens SK 2  -      
09
16:10
lör
16:10    
Domare, Vikingahallen B
Domare » 
Uppsala HK P 07 - HK Ceres Norrtälje
  -      
09
16:10
lör
16:10    
P07, Vikingahallen B
P07 » 
Uppsala HK P 07 - HK Ceres Norrtälje
  -      
09
16:50
lör
16:50    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK - Eskilstuna Guif IF
  -      
09
16:50
lör
16:50    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK - Eskilstuna Guif IF
  -      
10
sön
00:00    
Damer - senior, Farstahallen 4
Hammarby IF HF - Uppsala HK  -      
10
sön
00:00    
Dam Junior, Farstahallen 4
Hammarby IF HF - Uppsala HK  -      
10
09:00
sön
09:00    
Domare, Gransäterskolan
Domare » 
Bålsta IF P11 - Uppsala HK P 08 S
  -      
10
09:00
sön
09:00    
P08 södra, Gransäterskolan
Bålsta IF P11 - Uppsala HK P 08 S  -      
10
09:00
sön
09:00    
P09 norra, Idrottshuset, Enköping
Enköping mfl - Uppsala HK  -      
10
11:30
sön
11:30    
Domare, Mälaröhallen
Domare » 
Skå IK - Uppsala HK
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P07, Mälaröhallen
P07 » 
Skå IK - Uppsala HK
  -      
10
12:20
sön
12:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 08 S - Rosersbergs IK F08
  -      
10
12:20
sön
12:20    
F08 södra, Svandammshallen
Uppsala HK F 08 S - Rosersbergs IK F08  -      
10
12:30
sön
12:30    
Domare, Rosershallen
Domare » 
Uppsala HK F 07 N - Enköpings HF
  -      
10
12:30
sön
12:30    
Domare, Mälaröhallen
Domare » 
Åkersberga HK - Uppsala HK
  -      
10
12:30
sön
12:30    
Domare, Vallentuna Sporthall
Domare » 
Vallentuna HK - Uppsala HK 2
  -      
10
12:30
sön
12:30    
F05 norra, Vallentuna Sporthall
Vallentuna HK - Uppsala HK 2  -      
10
12:30
sön
12:30    
F07 Norra, Rosershallen
Uppsala HK F 07 N - Enköpings HF  -      
10
12:30
sön
12:30    
P07, Mälaröhallen
P07 » 
Åkersberga HK - Uppsala HK
  -      
10
12:50
sön
12:50    
Domare » 
Vassunda IF F13 - Uppsala HK F 06 S
  -      
10
12:50
sön
12:50    
Vassunda IF F13 - Uppsala HK F 06 S  -      
10
13:30
sön
13:30    
Domare, Rosershallen
Domare » 
Rosersbergs IK - Uppsala HK F 07 N
  -      
10
13:30
sön
13:30    
F07 Norra, Rosershallen
Rosersbergs IK - Uppsala HK F 07 N  -      
10
15:00
sön
15:00    
A-flick, Hudiksvalls IH
A-flick » 
Strands IF - Uppsala HK F 16
  -      
10
15:00
sön
15:00    
Domare, Fjärdhundra Sporthall
Domare » 
Vassunda IF P07 - Uppsala HK P06
  -      
10
15:00
sön
15:00    
P06, Fjärdhundra Sporthall
P06 » 
Vassunda IF P07 - Uppsala HK P06
  -      
10
15:15
sön
15:15    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Skånela IF
  -      
10
15:15
sön
15:15    
F05 södra, Tiundaskolan
Uppsala HK - Skånela IF  -      
10
16:00
sön
16:00    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F 08 S - Vassunda IF
  -      
10
16:00
sön
16:00    
Domare, Fjärdhundra Sporthall
Domare » 
Fjärdhundra SK - Uppsala HK P06
  -      
10
16:00
sön
16:00    
F08 södra, Svandammshallen
Uppsala HK F 08 S - Vassunda IF  -      
10
16:00
sön
16:00    
P06, Fjärdhundra Sporthall
P06 » 
Fjärdhundra SK - Uppsala HK P06
  -      
10
16:45
sön
16:45    
Herrar - senior, Tiundaskolan
HK Uppsala - BK Kungsan  -      
10
16:45
sön
16:45    
Herrar - junior, Tiundaskolan
BK Kungsan - HK Uppsala  -      
10
17:45
sön
17:45    
Domare, Alsikehallen
Domare » 
Vassunda IF - Uppsala HK F 04 S
  -      
10
17:45
sön
17:45    
F04 södra, Alsikehallen
Vassunda IF - Uppsala HK F 04 S  -      
10
18:30
sön
18:30    
Herrar - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Huddinge HK  -      
10
18:30
sön
18:30    
Herrar - junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Huddinge HK  -      
10
19:45
sön
19:45    
Herrar - senior, Alsikehallen
Vassunda IF - Uppsala HK  -      
10
19:45
sön
19:45    
Herrar - junior, Alsikehallen
Vassunda IF - Uppsala HK  -      
 
11
19:15
mån
19:15    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Täby HBK 2
  -      
11
19:15
mån
19:15    
P05, Sävjaskolan
P05 » 
Uppsala HK - Täby HBK 2
  -      
16
10:30
lör
10:30    
Domare, Storvreta sporthall A
Domare » 
Storvreta Handbollsklubb - Uppsala HK F 08 S
  -      
16
10:30
lör
10:30    
F08 södra, Storvreta sporthall A
Storvreta Handbollsklubb - Uppsala HK F 08 S  -      
16
10:50
lör
10:50    
Domare, Gångsätrahallen
Domare » 
Uppsala HK - Westermalms IF HK
  -      
16
10:50
lör
10:50    
P07, Gångsätrahallen
P07 » 
Uppsala HK - Westermalms IF HK
  -      
16
11:25
lör
11:25    
Domare, Storvreta sporthall A
Domare » 
Bålsta IF - Uppsala HK F 08 S
  -      
16
11:25
lör
11:25    
F08 södra, Storvreta sporthall A
Bålsta IF - Uppsala HK F 08 S  -      
16
11:40
lör
11:40    
Domare, Gångsätrahallen
Domare » 
Lidingö SK 2 - Uppsala HK 2
  -      
16
11:40
lör
11:40    
F05 norra, Gångsätrahallen
Lidingö SK 2 - Uppsala HK 2  -      
16
12:20
lör
12:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P 07 - Bålsta IF P11
  -      
16
12:20
lör
12:20    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK P 07 - Bålsta IF P11
  -      
16
12:40
lör
12:40    
Domare, Gångsätrahallen
Domare » 
Lidingö SK - Uppsala HK
  -      
16
12:40
lör
12:40    
P07, Gångsätrahallen
P07 » 
Lidingö SK - Uppsala HK
  -      
16
12:50
lör
12:50    
F06 norra, Svandammshallen
Uppsala HK F 06 N - Enköpings HF F13  -      
16
13:10
lör
13:10    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P 08 S - Vassunda IF
  -      
16
13:10
lör
13:10    
P08 södra, Svandammshallen
Uppsala HK P 08 S - Vassunda IF  -      
16
13:50
lör
13:50    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK P 04 - Storvreta Handbollsklubb
  -      
16
13:50
lör
13:50    
P04, Tiundaskolan
P04 » 
Uppsala HK P 04 - Storvreta Handbollsklubb
  -      
16
14:00
lör
14:00    
A-pojk, Gottsundahallen
A-pojk » 
Uppsala HK 2 - Lidingö SK
  -      
16
14:00
lör
14:00    
Herrar - senior, Tibblehallen CC
Täby Centrum HK - HK Uppsala  -      
16
14:00
lör
14:00    
Herrar - junior, Tibblehallen CC
Täby Centrum HK - HK Uppsala  -      
16
14:20
lör
14:20    
Domare, Hackstahallen
Domare » 
Åkersberga HK - Uppsala HK
  -      
16
14:20
lör
14:20    
F04 södra, Hackstahallen
Åkersberga HK - Uppsala HK  -      
16
14:40
lör
14:40    
Domare, Sparbankshallen Rimbo
Domare » 
Vassunda IF - Uppsala HK F 07 N
  -      
16
14:40
lör
14:40    
F07 Norra, Sparbankshallen Rimbo
Vassunda IF - Uppsala HK F 07 N  -      
16
14:50
lör
14:50    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Skogås HK
  -      
16
14:50
lör
14:50    
F05 södra, Tiundaskolan
Uppsala HK - Skogås HK  -      
16
15:30
lör
15:30    
A-pojk, Gottsundahallen
A-pojk » 
Uppsala HK - Skånela IF
  -      
16
15:30
lör
15:30    
Domare, Sparbankshallen Rimbo
Domare » 
Rimbo HK Roslagen F07 - Uppsala HK F 07 N
  -      
16
15:30
lör
15:30    
F07 Norra, Sparbankshallen Rimbo
Rimbo HK Roslagen F07 - Uppsala HK F 07 N  -      
16
15:40
lör
15:40    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P 07 - RIK/SIF P10
  -      
16
15:40
lör
15:40    
P07, Svandammshallen
P07 » 
Uppsala HK P 07 - RIK/SIF P10
  -      
16
15:50
lör
15:50    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - Årsta AIK HF
  -      
16
15:50
lör
15:50    
P04, Tiundaskolan
P04 » 
Uppsala HK - Årsta AIK HF
  -      
16
16:30
lör
16:30    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P 08 S - Skånela IF 11
  -      
16
16:30
lör
16:30    
P08 södra, Svandammshallen
Uppsala HK P 08 S - Skånela IF 11  -      
16
16:50
lör
16:50    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK F 05 - Skånela IF
  -      
16
16:50
lör
16:50    
F05 södra, Tiundaskolan
Uppsala HK F 05 - Skånela IF  -      
17
09:30
sön
09:30    
Domare, Sollentuna Sporthall
Domare » 
Sollentuna HK - Uppsala HK
  -      
17
09:30
sön
09:30    
P06, Sollentuna Sporthall
P06 » 
Sollentuna HK - Uppsala HK
  -      
17
11:15
sön
11:15    
A-flick, Gångsätrahallen
A-flick » 
Lidingö SK - Uppsala HK
  -      
17
12:20
sön
12:20    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F08/09 Ö - Enköpings HF
  -      
17
12:20
sön
12:20    
F08/09 östra, Svandammshallen
Uppsala HK F08/09 Ö - Enköpings HF  -      
17
13:10
sön
13:10    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P06 - Enköpings HF
  -      
17
13:10
sön
13:10    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK P06 - Enköpings HF
  -      
17
13:20
sön
13:20    
Domare, Skanstullshallen
Domare » 
IK Bolton - Uppsala HK
  -      
17
13:20
sön
13:20    
P05, Skanstullshallen
P05 » 
IK Bolton - Uppsala HK
  -      
17
13:45
sön
13:45    
Domare, Högdalshallen
Domare » 
HK Silwing/Troja - Uppsala HK
  -      
17
13:45
sön
13:45    
P06, Högdalshallen
P06 » 
HK Silwing/Troja - Uppsala HK
  -      
17
14:00
sön
14:00    
Damer - senior, Norrtälje Sportcentrum
HK Ceres Norrtälje - Uppsala HK  -      
17
15:30
sön
15:30    
Domare, Högdalshallen
Domare » 
Huddinge HK - Uppsala HK
  -      
17
15:30
sön
15:30    
P06, Högdalshallen
P06 » 
Huddinge HK - Uppsala HK
  -      
17
15:45
sön
15:45    
Domare, Engelbrektshallen
Domare » 
Uppsala HK - Djurgårdshof IK
  -      
17
15:45
sön
15:45    
F06 södra, Engelbrektshallen
Uppsala HK - Djurgårdshof IK  -      
17
15:50
sön
15:50    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK F08/09 Ö - Vassunda IF
  -      
17
15:50
sön
15:50    
F08/09 östra, Svandammshallen
Uppsala HK F08/09 Ö - Vassunda IF  -      
17
16:00
sön
16:00    
Herrar - senior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Brännans HF  -      
17
16:00
sön
16:00    
Herrar - junior, Tiundaskolan
Uppsala HK - Brännans HF  -      
17
16:15
sön
16:15    
Damer - senior, Tiundaskolan
HK Uppsala - Avesta Brovallen HF  -      
17
16:20
sön
16:20    
Domare, Knivsta Sporthall
Domare » 
Uppsala HK F 06 S - Fjärdhundra SK F05
  -      
17
16:20
sön
16:20    
F06 södra, Knivsta Sporthall
Uppsala HK F 06 S - Fjärdhundra SK F05  -      
17
16:40
sön
16:40    
Domare, Svandammshallen
Domare » 
Uppsala HK P06 - Skånela IF
  -      
17
16:40
sön
16:40    
P06, Svandammshallen
P06 » 
Uppsala HK P06 - Skånela IF
  -      
17
17:00
sön
17:00    
A-pojk, Fjärdhundra Sporthall
A-pojk » 
Fjärdhundra SK - Uppsala HK P 16
  -      
17
17:10
sön
17:10    
Domare, Knivsta Sporthall
Domare » 
Vassunda IF F12 - Uppsala HK F 06 S
  -      
17
17:10
sön
17:10    
F06 södra, Knivsta Sporthall
Vassunda IF F12 - Uppsala HK F 06 S  -      
17
17:15
sön
17:15    
Domare, Engelbrektshallen
Domare » 
Uppsala HK - Skuru IK 2
  -      
17
17:15
sön
17:15    
F06 södra, Engelbrektshallen
Uppsala HK - Skuru IK 2  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
A-pojk, Ekhammarhallen
A-pojk » 
Kungsängens SK - Uppsala HK 2
  -      
23
14:00
lör
14:00    
Damer - senior, Lugnets SH A
Falu HK - HK Uppsala  -      
23
15:30
lör
15:30    
A-pojk, Tumba Idrottshus
A-pojk » 
IFK Tumba HK - Uppsala HK
  -      
24
09:00
sön
09:00    
Domare, Sollentuna Sporthall
Domare » 
Sollentuna HK - Uppsala HK
  -      
24
09:00
sön
09:00    
F05 södra, Sollentuna Sporthall
Sollentuna HK - Uppsala HK  -      
24
09:00
sön
09:00    
P09 norra, Svandammshallen
Uppsala HK - Vassunda mfl  -      
24
12:30
sön
12:30    
Domare, Alsikehallen
Domare » 
Vassunda IF 04 - Uppsala HK P 04
  -      
24
12:30
sön
12:30    
P04, Alsikehallen
P04 » 
Vassunda IF 04 - Uppsala HK P 04
  -      
24
13:30
sön
13:30    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK 2 - Skå IK
  -      
24
13:30
sön
13:30    
F05 norra, Tiundaskolan
Uppsala HK 2 - Skå IK  -      
24
14:40
sön
14:40    
Domare, Tiundaskolan
Domare » 
Uppsala HK - HK Roslagen
  -      
24
14:40
sön
14:40    
P05, Tiundaskolan
P05 » 
Uppsala HK - HK Roslagen
  -      
24
14:45
sön
14:45    
A-flick, Tiundaskolan
A-flick » 
Uppsala HK - Kungsängens SK
  -      
24
15:45
sön
15:45    
Domare, Alsikehallen
Domare » 
Vassunda IF - Uppsala HK
  -      
24
15:45
sön
15:45    
P04, Alsikehallen
P04 » 
Vassunda IF - Uppsala HK
  -